Vacature Goudsmid m/v bij Juweliershuis Aalbers in Velp

Functieomschrijving goudsmid m/v

In een ambiance waar de cliënt centraal staat hebben wij ter versterking van ons team van goudsmeden in onze vestiging in Velp momenteel plaats voor een goed gekwalificeerde goudsmid (fulltime). Dagelijkse werkzaamheden bestaan onder andere uit reparaties en nieuw werk, waarbij inzicht en eigen initiatief kenmerkend zijn om zich te kunnen ontwikkelen tot een belangrijke schakel binnen ons juweliershuis.

Functie-eisen

Een representatief voorkomen, een flexibele, enthousiaste instelling en goede contactuele eigenschappen om met gevoel voor service en kwaliteit de cliënt te adviseren, zijn mede voorwaarden voor het slagen binnen ons team. Goede kwalificaties en ervaring zijn een vereiste.

Bedrijfsprofiel

Juweliershuis Aalbers is een vooraanstaand juweliershuis met vestigingen in Velp en Zwolle, waar sinds 1946 toonaangevende internationale merken waaronder Cartier, IWC, Chopard, Jaeger-LeCoultre en Piaget zich laten presenteren.

Interesse?

Stuur dan jouw sollicitatie t.a.v. Raymond Herman naar adm@juweliershuisaalbers.nl

Reageer op dit bericht

*

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

© 2015-2018 Juweliershuis Aalbers | creaza

Volg ons op social media: