Vacature Goudsmid m/v bij Juweliershuis Aalbers in Velp

Direct solliciteren

  Curriculum vitae toevoegen*

  Vacature goudsmid m/v – fulltime

  In een ambiance waar de cliënt centraal staat hebben wij binnen ons team van goudsmeden in onze vestiging in Velp momenteel plaats voor een goed gekwalificeerde goudsmid (bij voorkeur fulltime). In ons open atelier, waar we werken in teamverband, bestaan de werkzaamheden onder andere uit diverse goud- en zilverreparaties, nieuw werk en advies aan klanten.

  Functie-eisen

  Een flexibele, initiatiefrijke en enthousiaste instelling en gevoel voor service en kwaliteit zijn samen met goede contactuele eigenschappen mede voorwaarden voor het slagen binnen ons team.

  Bedrijfsprofiel

  Juweliershuis Aalbers is een vooraanstaand juweliershuis met vestigingen in Velp en Zwolle, waar al sinds 1946 toonaangevende internationale merken waaronder IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Chopard, Wellendorff en Piaget worden gepresenteerd.

  Interesse?

  Stuur dan jouw sollicitatie voorzien van motivatie, c.v. en recente foto t.a.v. Raymond Herman naar adm@juweliershuisaalbers.nl of vul het formulier hiernaast in.

  CategoryNieuws

  © 2015-2020 Juweliershuis Aalbers | creaza
  Privacybeleid | Algemene voorwaarden | Retourbeleid

  Volg ons op social media: