Armin Strom Edge Double Barrel Lmd. Ed. 9/100
Prijs op aanvraag
Gelimiteerde editie nummer: 9/100
Armin Strom kaliber ARM16
Handopwind uurwerk, dubbele veerton, 8-daagse gangreserve, kleine seconden, gangreserve-indicator, niet-gecentreerde tijdaanduidingen.
Saffierglas en kastbodem met antireflectie.
Geleverd met een zwarte alligatorriem en gesp in roestvrijstaal PVD zwart en een extra zwarte rubberen band. Een dubbele sluiting in roestvrijstaal PVD zwart is optioneel verkrijgbaar.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Staat | Nieuw |
|---|---|
| Soort | Herenhorloges |
| Kaliber opwinden | Handmatig |
| Kaliber frequentie | 18,000 A/h |
| Kaliber gangreserve | 192 h |
| Aantal jewels | 34 |
| Horlogekast diameter | 46,80 mm |
| Horlogekast hoogte | 13,20 mm |
| Horlogekast waterdicht | 50 m |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Zwart |











