Chopard Classic roségouden herenhorloge
Prijs op aanvraag
Chopard Classice roségouden herenhorloge.
Handopwind mechanisch uurwerk, 36 mm., zwarte lederen band, witte wijzerplaat, Romeinse cijfers, 42 uur gangreserve en waterdicht tot 30 meter.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Staat | Nieuw |
|---|---|
| Soort | Horloges, Herenhorloges |
| Kaliber opwinden | Handmatig |
| Kaliber frequentie | 21600 A/h |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Materiaal | Roségoud |
| Horlogekast hoogte | 7 mm |
| Horlogekast waterdicht | 30 m |
| Materiaal lunette | Roségoud |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Wit |
| Uurmarkering | Romeins |
| Materiaal horlogeband | Leder |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Functie(s) | Centrale seconde, Dagaanduiding, Datum, Glasbodem |
| Collectie | Classic Racing |











