IWC Aquatimer Automatic 2000
Prijs op aanvraag
IWC Schaffausen Aquatimer Automatic 2000
Great sportive dive watch with rubber strap
White dial with yellow seconds hand
Geschroefde kroon, Heliumventiel
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | 2011 |
|---|---|
| Staat | Goed |
| Inbegrepen bij levering | Met originele doos, zonder originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Opwinden | |
| Kaliber/uurwerk | IWC Automatic movement |
| Materiaal | Staal |
| Horlogekast diameter | 44 mm |
| Horlogekast waterdicht | Boven 120 ATM |
| Materiaal lunette | Staal |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Wit |
| Uurmarkering | Geen |
| Materiaal horlogeband | Rubber |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Horlogeband lengte | 195 mm (110 mm / 85 mm) |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband gespbreedte | 18 mm |
| Horlogeband sluiting | Doornsluiting |
| Materiaal sluiting | Staal |
| Horloge Functies | |
| Collectie | Aquatimer |
















