IWC Ingenieur Automatic
Prijs op aanvraag
IWC Ingenieur Automatic horloge.
18 karaat roségoud, atutomatic, self-winding, leisteenkleurige wijzerblad, datumaanduiding, antireflecterende coating aan beide zijden en waterdicht tot 120 meter.
[contact-form-13616″ title=”contactformulier webshop”] meter.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Herenhorloges |
|---|---|
| Materiaal | Roségoud |
| Kaliber/uurwerk | Automatic, Self-winding |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Wijzerplaat | Leisteenkleurig |
| Uurmarkering | Strepen |
| Glas | Saffierglas |
| Horlogekast diameter | 40 mm |
| Horlogekast hoogte | 10,3 mm |
| Aantal jewels | 25 |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Horlogekast waterdicht | 120 m |
| Functie(s) | Automaat, Datum |
| Collectie | Ingenieur |











