IWC Pilot Double Chronograph
Prijs op aanvraag
IWC Pilot’s Watch Top Gun Double Chronograph
Limited edition of 1000 pieces
Beautiful good looking Pilot’s Watch with a ceramic case
Comes with a leather strap with steel folding clasp
Kleine seconde, Lichtgevende cijfers, Lichtgevende indexen, Limited edition, Geschroefde kroon, Lichtgevende indexen
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | 2009 |
|---|---|
| Staat | Zeer goed |
| Inbegrepen bij levering | Met originele doos, zonder originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Kaliber opwinden | Automaat |
| Kaliber/uurwerk | IW79230 |
| Kaliber basiskaliber | ETA7750 |
| Kaliber gangreserve | 44 h |
| Aantal jewels | 29 |
| Kaliber frequentie | 21600 A/h |
| Materiaal | Keramiek |
| Horlogekast diameter | 44 mm |
| Horlogekast hoogte | 17 mm |
| Horlogekast waterdicht | 6 ATM |
| Materiaal lunette | Keramiek |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Uurmarkering | Arabisch |
| Materiaal horlogeband | Leder |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Horlogeband lengte | 185 mm (120 mm / 65 mm) |
| Horlogeband dikte | 4 mm |
| Horlogeband bandaanzet | 21 mm |
| Horlogeband sluiting | Staal |
| Horlogeband gespbreedte | 18 mm |
| Functie(s) | Chronograaf, Datum, Dubbele chronograaf |
| Collectie | Pilot's Watch |
















