IWC Portofino Automatic
Prijs op aanvraag
IWC Portofino Automatic herenhorloge.
18 karaat roségoud, datumweergave, saffierglas en antireflecterende coating aan beide zijden.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Herenhorloges |
|---|---|
| Materiaal | Roségoud |
| Kaliber/uurwerk | Automatic, Self-winding |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Uurmarkering | Strepen |
| Aantal jewels | 25 |
| Glas | Saffierglas |
| Horlogekast diameter | 40 mm |
| Horlogekast hoogte | 9,2 mm |
| Horlogekast waterdicht | 30 m |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Functie(s) | Automaat, Datum |
| Collectie | Portofino |










