IWC Portofino Automatic 34 J
Prijs op aanvraag
IWC Portofino automatic 34 J
Staal, groene wijzerplaat, saffierglas en antireflecterende coating aan beide zijden.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Materiaal | Stainless steel |
|---|---|
| Aantal jewels | 25 |
| Kaliber/uurwerk | Automatic, Self-winding |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Groen |
| Uurmarkering | Romeins, Strepen |
| Horlogekast diameter | 34 mm |
| Horlogekast hoogte | 8,6 mm |
| Horlogekast waterdicht | 30 m |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Groen |
| Functie(s) | Automaat |
| Collectie | Portofino |










