IWC Portofino Automatic 34 J
Prijs op aanvraag
IWC Portofino automatic 34 J
Staal, automaat, blauwe wijzerplaat, saffierglas, antireflecterende coating aan beide zijden.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kaliber/uurwerk | Automatic, Self-winding |
| Aantal jewels | 25 |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Uurmarkering | Romeins |
| Horlogekast diameter | 34 mm |
| Horlogekast hoogte | 8,6 mm |
| Glas | Saffierglas |
| Horlogekast waterdicht | 30 m |
| Materiaal horlogeband | Stainless steel |
| Functie(s) | Automaat |
| Collectie | Portofino |










