Cartier Tank Française
Prijs op aanvraag
Cartier Tank Francaise Chronograph
18 karat Yellow Gold timepiece with 18 karat Yellow Gold bracelet
Kleine seconde, Bezet met edelstenen/diamanten, Wijzers van geblauwd staal
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | 2000 |
|---|---|
| Staat | Zeer goed |
| Inbegrepen bij levering | Zonder originele doos, zonder originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Kaliber opwinden | Quartz |
| Kaliber/uurwerk | Quartz |
| Materiaal | Geelgoud |
| Horlogekast diameter | 28 x 36 mm |
| Horlogekast hoogte | 7 mm |
| Horlogekast waterdicht | 3 ATM |
| Materiaal lunette | Geelgoud |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Wit |
| Uurmarkering | Romeins |
| Materiaal horlogeband | Geelgoud |
| Horlogeband kleur | Goud |
| Horlogeband lengte | 200 mm (100 mm / 100 mm) |
| Horlogeband dikte | 3 mm |
| Horlogeband bandaanzet | 20 mm |
| Horlogeband sluiting | Geelgoud |
| Horlogeband gespbreedte | 20 mm |
| Functie(s) | Chronograaf, Datum |
















