TechnoMarine Black Reef stalen herenhorloge
Prijs op aanvraag
TechnoMarine Black Reef stalen herenhorloge.
Quartz uurwerk, chronograaf, zwarte wijzerplaat met zwarte siliconen horlogeband.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Herenhorloges |
|---|---|
| Locatie | Velp, Nederland |
| Kaliber/uurwerk | Quartz |
| Materiaal | Stainless steel |
| Horlogekast diameter | 45 mm |
| Horlogekast hoogte | 15 mm |
| Horlogekast waterdicht | 500 m |
| Materiaal lunette | Stainless steel |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Uurmarkering | Arabisch |
| Materiaal horlogeband | Siliconen |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband sluiting | Doornsluiting |
| Horloge Functies | |
| Collectie | Black Reef |











