TechnoMarine Cruise Lipstick stalen dameshorloge
Prijs op aanvraag
TechnoMarine Cruise Lipstick stalen dameshorloge.
Quartz uurwerk, chronograaf, zilverkleurige wijzerplaat met lime kleurige siliconen horlogeband.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Dameshorloges |
|---|---|
| Locatie | Velp, Nederland |
| Breedte Bandaanzet | |
| Kaliber/uurwerk | Quartz |
| Materiaal | Stainless steel |
| Horlogekast diameter | 40 mm |
| Horlogekast hoogte | 14 mm |
| Horlogekast waterdicht | 200 m |
| Materiaal lunette | Stainless steel |
| Glas | Mineraalglas |
| Wijzerplaat | Zilver |
| Uurmarkering | Arabisch |
| Materiaal horlogeband | Siliconen |
| Horlogeband kleur | Lime |
| Horlogeband sluiting | Doornsluiting |
| Horloge Functies | |
| Collectie | Cruise |











