Armin Strom Gravity Water Lmd. Ed 35/100
Prijs op aanvraag
Gelimiteerde editie nummer: 35/100
Armin Strom kaliber AMR13
Automatisch uurwerk, 5-daagse gangreserve, kleine seconden en off-center tijdsaanduidingen
Saffierglas en kastbodem met antireflectie
Geleverd met een echte donkerblauwe alligator lederen band en gesp in roestvrijstaal en een extra donkerblauwe rubberen band. Een dubbelvouwbare sluiting in roestvrijstaal is optioneel verkrijgbaar.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Staat | Nieuw |
|---|---|
| Soort | Herenhorloges |
| Kaliber opwinden | Automaat |
| Kaliber frequentie | 18,000 A/h |
| Aantal jewels | 26 |
| Horlogekast diameter | 43,40 mm |
| Horlogekast hoogte | 13 mm |
| Horlogekast waterdicht | 50 m |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Blauw |











