Chopard Mille Miglia Chronograph stalen dameshorloge
Prijs op aanvraag
Chopard Mille Miglia Chronograph stalen dameshorloge.
Automaat, chronograaf, parelmoer wijzerplaat, wit rubberen band, 42 uur gangreserve, waterbestendig tot 50 meter en lunette bezet met 51 diamanten. Totaal 1.51 ct.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Staat | Nieuw |
|---|---|
| Soort | Dameshorloges |
| Kaliber opwinden | Automaat |
| Kaliber frequentie | 28800 A/h |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Aantal jewels | 37 |
| Materiaal | Staal |
| Horlogekast diameter | 39 mm |
| Glas | Saffierglas |
| Materiaal horlogeband | Rubber |
| Horlogeband kleur | Wit |
| Functie(s) | Automaat, Chronograaf, Chronometer, Datum |
| Horlogekast waterdicht | 50 m |
| Wijzerplaat | Parelmoer |











