Armin Strom Manual Earth Fire
Prijs op aanvraag
Armin Strom kaliber AMW11
Handopwind uurwerk, 5-daagse gangreserve, kleine seconden aanduiding op 9 uurs positie.
Saffierglas en kastbodem met antireflectie
Geleverd met een blauwe alligator lederen band en gesp in roestvrijstaal PVD, evenals een extra zwarte rubberen band. Een dubbele vouwsluiting in roestvrijstaal PVD is optioneel verkrijgbaar.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Staat | Nieuw |
|---|---|
| Soort | Herenhorloges |
| Kaliber opwinden | Mechanical manual winding |
| Kaliber frequentie | 18,000 A/h |
| Kaliber gangreserve | 120 h |
| Aantal jewels | 20 |
| Horlogekast diameter | 43,40 mm |
| Horlogekast hoogte | 13 mm |
| Horlogekast waterdicht | 50 m |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Zwart |











