Breitling Chronomat Blackbird titanium herenhorloge
Prijs op aanvraag
Breitling Chronomat Blackbird
Titanium DLC, automaat, 42 uur gangreserve, zwarte wijzerplaat, groene canvas lederen band, datumaanduiding en waterbestendig tot 200 meter.
Doos & papieren aanwezig.
Op alle occasions horloges geven wij 24 maanden garantie.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Herenhorloges |
|---|---|
| Materiaal | Titanium DLC |
| Kaliber/uurwerk | Automatic |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Uurmarkering | Strepen |
| Horlogekast diameter | 45 mm |
| Horlogekast hoogte | 12 mm |
| Horlogekast waterdicht | 200 m |
| Materiaal horlogeband | Canvas |
| Horlogeband kleur | Groen |
| Horlogeband sluiting | Gesp |
| Functie(s) | Datum |
| Collectie | Chronomat Blackbird |











