IWC Big Pilot Platinum herenhorloge
Prijs op aanvraag
IWC Big Pilot “Platinum”
Platina, automaat , 7-Days gangreserve, blauwe wijzerplaat, blauw lederen band, datumaanduiding en waterbestendig tot 100 meter.
Limited Edition “one out of 500”
Op alle occasions horloges geven wij 24 maanden garantie.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Herenhorloges |
|---|---|
| Materiaal | Platina |
| Kaliber/uurwerk | Automatic |
| Kaliber gangreserve | 7-Days |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Uurmarkering | Arabisch |
| Horlogekast diameter | 46 mm |
| Horlogekast hoogte | 15 mm |
| Horlogekast waterdicht | 100 m |
| Materiaal horlogeband | Leder |
| Horlogeband kleur | Blauw |
| Horlogeband sluiting | Vouw |
| Materiaal sluiting | Platina |
| Functie(s) | Datum |
| Collectie | Big Pilot |











