Breitling Transocean Unitime gouden herenhorloge
Prijs op aanvraag
Breitling Transocean Unitime
18 karaat goud, automaat, 42 uur gangreserve, zwarte wijzerplaat, bruin lederen band, wereldtijden aanduiding, datumaanduiding en waterbestendig tot 100 meter.
Doos & papieren aanwezig.
Op alle occasions horloges geven wij 24 maanden garantie.
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Soort | Herenhorloges |
|---|---|
| Materiaal | Goud |
| Kaliber/uurwerk | Automatic |
| Kaliber gangreserve | 42 h |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Uurmarkering | Strepen |
| Horlogekast diameter | 46 mm |
| Horlogekast hoogte | 15 mm |
| Horlogekast waterdicht | 100 m |
| Materiaal horlogeband | Leder |
| Horlogeband kleur | Bruin |
| Horlogeband sluiting | Vouw |
| Materiaal sluiting | Goud |
| Functie(s) | Datum, Wereldtijden aanduiding |
| Collectie | Transocean Unitime |











