Breitling Transocean Chronograph Unitime
Prijs op aanvraag
Breitling Transocean Chronograph Unitime
18 karat rosegold men’s watch
Comes on a beautiful alligator strap with a 18 karat rose gold folding clasp
Condition: very good (almost brand new)
Kleine seconde, Limited edition
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | Onbekend |
|---|---|
| Staat | Zeer goed |
| Inbegrepen bij levering | Met originele doos, met originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Opwinden | |
| Kaliber/uurwerk | Breitling Caliber |
| Kaliber gangreserve | 70 h |
| Materiaal | Roségoud |
| Horlogekast diameter | 46 mm |
| Horlogekast hoogte | 15 mm |
| Horlogekast waterdicht | 10 ATM |
| Materiaal lunette | Roségoud |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Uurmarkering | Geen |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Bruin |
| Horlogeband lengte | 200 mm (110 mm / 90 mm) |
| Horlogeband dikte | 7 mm |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband sluiting | Doornsluiting |
| Materiaal sluiting | Roségoud |
| Horlogeband gespbreedte | 20 mm |
| Horloge Functies |
















