IWC Da Vinci Perpetual Calendar
Prijs op aanvraag
IWC Schaffhausen Da Vinci Perpetual Calendar
The iconic movement from Kurt Klaus: Perpetual Calendar
The first perpetual calendar, invented in 1985 in the Da Vinci case
Full serviced by IWC
Kleine seconde, Wijzers van geblauwd staal, Quick set, Originele staat/Originele delen
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | 1985 |
|---|---|
| Staat | Zeer goed |
| Inbegrepen bij levering | Zonder originele doos, zonder originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Opwinden | |
| Kaliber/uurwerk | 7751 |
| Kaliber gangreserve | 40 h |
| Materiaal | Geelgoud |
| Horlogekast diameter | 39 mm |
| Horlogekast hoogte | 15 mm |
| Horlogekast waterdicht | 3 ATM |
| Materiaal lunette | Geelgoud |
| Glas | Plexiglas |
| Wijzerplaat | Wit |
| Uurmarkering | Geen |
| Materiaal horlogeband | Leder |
| Horlogeband kleur | Bruin |
| Horlogeband lengte | 180 mm (110 mm / 70 mm) |
| Horlogeband dikte | 4 mm |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband sluiting | Doornsluiting |
| Materiaal sluiting | Geelgoud |
| Horlogeband gespbreedte | 16 mm |
| Horloge Functies | Chronograaf, Dagaanduiding, Datum, Eeuwigdurende kalender, Jaaraanduiding, Jaarkalender, Maandaanduiding, Maanfase, Vierjarenkalender |
| Collectie | Da Vinci |
















