Cartier Pasha
Prijs op aanvraag
Cartier Pasha 42mm Automatic
Beautiful unique Yellow Gold timepiece, with a matching rare yellow gold bracelet
Comes with box and papers, plus serviced by Cartier
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | 2006 |
|---|---|
| Staat | Zeer goed |
| Inbegrepen bij levering | Met originele doos, met originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Opwinden | |
| Kaliber/uurwerk | Automatic Cartier |
| Materiaal | Geelgoud |
| Horlogekast diameter | 42 mm |
| Horlogekast hoogte | 9 mm |
| Horlogekast waterdicht | 3 ATM |
| Materiaal lunette | Geelgoud |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Wit |
| Uurmarkering | Arabisch |
| Materiaal horlogeband | Geelgoud |
| Horlogeband kleur | Geel |
| Horlogeband lengte | 162 mm (92 mm / 70 mm) |
| Horlogeband dikte | 3 mm |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband sluiting | Dubbele vouw |
| Materiaal sluiting | Geelgoud |
| Horlogeband gespbreedte | 18 mm |
| Horloge Functies |
















