TAG Heuer Carrera Calibre 1887
Prijs op aanvraag
TAG Heuer Carrera Calibre 1887
Steel watch with steel folding clasp
Saphire glass and saphire caseback
Kleine seconde
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | Onbekend |
|---|---|
| Staat | Goed |
| Inbegrepen bij levering | Zonder originele doos, zonder originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Opwinden | |
| Kaliber/uurwerk | 1887 |
| Kaliber gangreserve | 50 h |
| Materiaal | Staal |
| Horlogekast diameter | 41 mm |
| Horlogekast hoogte | 12 mm |
| Horlogekast waterdicht | 10 ATM |
| Materiaal lunette | Staal |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Zilver |
| Uurmarkering | Geen |
| Materiaal horlogeband | Krokodillenleer |
| Horlogeband kleur | Zwart |
| Horlogeband lengte | 182 mm (100 mm / 82 mm) |
| Horlogeband dikte | 5 mm |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband sluiting | Vouw |
| Materiaal sluiting | Staal |
| Horlogeband gespbreedte | 18 mm |
| Horloge Functies |
















