Piaget Emperador
Prijs op aanvraag
Piaget Emperador Reserve De Marche
Beautiful 18krt rose gold rectangular case
Manufacture movement in a 40,5×32 case
Dark brown alligator strap with 18krt rose gold buckle
A solid 18krt rose gold caseback a beautiful engraving
Kleine seconde, Power Reserve
- Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
| Jaar | 2014 |
|---|---|
| Staat | Zeer goed |
| Inbegrepen bij levering | Met originele doos, met originele papieren |
| Soort | Dameshorloges, Herenhorloges, Occasions |
| Locatie | Velp, Nederland |
| Opwinden | |
| Materiaal | Roségoud |
| Horlogekast diameter | 40,5 x 32 mm |
| Horlogekast hoogte | 105 mm |
| Horlogekast waterdicht | 3 ATM |
| Materiaal lunette | Roségoud |
| Glas | Saffierglas |
| Wijzerplaat | Zilver |
| Uurmarkering | Arabisch |
| Materiaal horlogeband | Leder |
| Horlogeband kleur | Bruin |
| Horlogeband lengte | 195 mm (110 mm / 85 mm) |
| Horlogeband dikte | 4 mm |
| Breedte Bandaanzet | |
| Horlogeband sluiting | Doornsluiting |
| Materiaal sluiting | Roségoud |
| Horlogeband gespbreedte | 18 mm |
















